Domov

z domova a online

Vydělej si chytře, rychle a bez podvodu

Naučíme tě jak si vydělat

Poskytneme ti roky získávané znalosti, jak rychle vydělat peníze s maximálním využitím sociálních sítí, znalostí v oblasti síťového marketingu a orientací na finančních trzích. Jsme tým lidí, kde jsou v každé oblasti zkušení lídři a ti sdílejí své hluboké znalosti pro celou komunitu. Tímto způsobem, efektivně předáváme zkušenosti a budujeme pasivní příjem všem členům.  Zapoj se i Ty ihned a nauč se,  jak vydělat a zhodnotit své peníze. 

Klíče k úspěchu

07

Časová nezávislost

Nejcennější faktor je čas, nezáleží jestli máš jen hodinu denně. Naučíš se, jak efektivně pracovat odkudkoli a jakkoli dlouho, jen se svým mobilem.

06

Mnoho možností výdělku

Každý  si najde svůj produkt a svého mentora, který se mu bude plně věnovat a dle jeho možností ho v maximálně krátkém horizontu posune k výdělku.

04

Podpora týmu

Jsme dobře fungující tým a proto podpoříme každého nového člena se zápalem pro věc. Neboj se, všichni jsme začínali. Získáš naší 100% podporu.

Kdo jsme..

brno_iml-9

Tým zkušených podnikatelů i nováčku, kteří se zápalem hledají přivýdělek nebo plnohodnotný příjem. Nezáleží na tom, jestli už máš nějaké zkušenosti nebo ne, protože jako komunita táhneme za jeden provaz a máme stejný cíl. Jestli chceš dojít daleko přidej se k nám a půjdeme společně.

Ozvi se, předáme ti roky získávané zkušenosti

Úspěch stojí na kvalitních lidech, jsme 100% tým a při cestě k úspěchu je důležitý obklopit se kvalitními lidmi a informacemi

Videonávody

vlastný text

Náš tým

Ján Kutník

Jsem bývalý profesionální plavec, který se chystal na olympiádu. Po konci kariéry jsem hledal způsob, jak nic nedělat a hodně vydělat. Hádejte, co jsem zjistil. Není to možné, aspoň na začátku ne. Dobrou zprávou ale je, že nemusíte sedět v práci, abyste vydělali šéfovi na nové auto, ale můžete si vydělat na své vlastní.

Viktor Madič

Za mě je nejlepší věc na tomto projektu týmová spolupráce. Určite znáte situaci kdy jste na všechno sám a učíte se systémem pokus – omyl. V komunitě lidí se stejným cílem se učíte nové věci mnohem rychleji a efektivněji. Navíc máte neomezenou možnost osobního rozvoje a nic vás nebrzdí v tom být každý den lepší než jste byli včera. 

Jan Sedlmajer

Jsem fotbalista, kterého sport naučil, že co do toho vložím to se mi vráti. Na této práci mě baví to, že je férová. Jestli budete pracovat na 10%, budete ohodnoceni na 10%. Což je úžasný přivýdělek k práci za hodinu času denně. Pokud ale budete pracovat na 100%, budete také ohodnoceni na 100%. Jste zkrátka pánem svého času.

Bohumil Douša

Možnost přivýdělku nebo pasivního příjmu se vždy hodí. Ke svému stávajícími podnikání v oblasti poskytování služeb jsem hledal něco, co mne bude bavit, ale také přinášet patřičný zisk. Jako ideální se mi před časem jevila příležitost podílet se na obchodu na finančních trzích. Povedlo se, jsem rád, že jsem součástí IM Akademie.

Chceš více informací ?

  Adresa :
  Nám. Republiky 8, Praha 1, 110 00

   

  Kontakty:

  +420 737 737 617
  info@vydelatSi.cz